+38 (095) 14 - 55 - 888
+38 (095) 74 - 77 - 762

 
ПРО ГОТЕЛЬ НОМЕРНИЙ ФОНД ПОСЛУГИ КОНТАКТИ 3-D ТУР 3-D АЕРО ЗЬОМКА On-line КАМЕРА


Представницький 2-х поверховий люкс VIP (2 на основних місцях + 2 на додатковому місці)

      Вишуканий, з розкішним видом на Чорне море, просторий і елегантний 2-х поверховий номер, виконаний з екологічно чистих, натуральних матеріалів для максимально комфортного розміщення. Приємний мікроклімат, який створюється хвойними породами дерев, припаде до смаку відвідувачам готелю. Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Номер складається з 2-х поверхів, на другому поверсі якого є величезне 2-спальне ліжко, перший поверх оснащений комфортабельним диваном-ліжком. Номер даної категорії має просторий балкон з видом на Чорне море. Середня площа номера 65 кв.м.
Бізнес-люкс 2-х поверховий (2 на основних місцях + 2 на додатковому місці)

      Вишуканий, розкішний, просторий і елегантний 2-х поверховий номер, виконаний з екологічно чистих, натуральних матеріалів для максимально комфортного розміщення. Приємний мікроклімат, який створюється хвойними породами дерев, припаде до смаку відвідувачам готелю. Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Номер складається з 2-х поверхів, на другому поверсі якого є величезне 2-спальне ліжко, перший поверх оснащений комфортабельним диваном-ліжком. Номер даної категорії має просторий балкон і терасу для відпочинку. Середня площа номера 60 кв.м.
Ексклюзивний 2-х поверховий люкс VIP (2 на основних місцях + 2 на додатковому місці)

      Величний 2-х поверховий Люкс, що підкреслює особливий статус і розкішний спосіб життя. Унікальний інтерєр номера виконаний з екологічно чистих, натуральних матеріалів для неймовірно комфортного розміщення. У номері є дві спальні зони зі зручними двоспальними ліжками. Номер даної категорії має дві просторі лоджії з романтичним видом на Чорне море. Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Середня площа номера 67 кв.м. Ексклюзивний Люкс - ідеальна атмосфера для відпочинку на березі моря.
Комфорт клас на другому поверсі 2-х поверхового корпусу (двоспальне ліжко)

      Просторий і елегантний номер, виконаний в інтерєрі для комфортного двомісного розміщення. Дана категорія номерів розташована на другому поверсі центрального корпусу. Приємний мікроклімат, який створюється хвойними породами дерев, припаде до смаку відвідувачам готелю.Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Середня площа номера 25 кв.м.
Комфорт клас на першому поверсі 2-х поверхового корпусу (двоспальне ліжко)

      Просторий і елегантний номер, виконаний в інтерєрі для комфортного двомісного розміщення. Дана категорія номерів розташована на першому поверсі центрального корпусу і має простору, індивідуальну терасу для відпочинку. Приємний мікроклімат, який створюється хвойними породами дерев, припаде до смаку відвідувачам готелю. Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Середня площа номера 25 кв.м.
Комфорт клас на другому поверсі 2-х поверхового кам'яного корпусу (2 на основних місцях + 2 на додатковому місці)

      Для тих хто полюбляє класичний відпочинок, в розпорядженні готельного комплексу, є просторі і елегантні номери, розташовані в камяному корпусі для комфортного двох-чотирьох місцевого розміщення. Дана категорія номерів розташована на другому поверсі. Комфортабельний і просторий номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Середня площа номера 35 кв.м.
      Просторий і елегантний номер, виконаний в інтерєрі для комфортного 3-х місного розміщення. Дана категорія номерів розташована на другому поверсі центрального корпусу. Приємний мікроклімат, який створюється хвойними породами дерев, припаде до смаку відвідувачам готелю.Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Середня площа номера 25 кв.м.
      Просторий і елегантний номер, виконаний в інтерєрі для комфортного 3-х місного розміщення. Дана категорія номерів розташована на першому поверсі центрального корпусу і має простору, індивідуальну терасу для відпочинку. Приємний мікроклімат, який створюється хвойними породами дерев, припаде до смаку відвідувачам готелю. Комфортабельний номер оснащений індивідуальним кондиціонером, кабельним телебаченням, холодильником. Кімнати обставлені деревяними меблями. Ванна кімната обладнана душем. Середня площа номера 25 кв.м.